|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
16 lutego 2017 , Linia kolejowa do Szklarskiej Poręby, ostatni komin dawnej "Celwiskozy", skraj widoku z dźwigiem to budowa pierwszego bloku "Osiedla Rakownica".Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 19 lutego 2017, godz. 16:33:34 Autor zdjęcia: Dariusz Łukasik Rozmiar: 1920px x 1232px Aparat: NIKON D5100 1 / 800sƒ / 7.1ISO 20070mm
0 pobrań 773 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Dariusz Łukasik Obiekty widoczne na zdjęciu Linie kolejowe w województwie dolnośląskim więcej zdjęć (6) Linie kolejowe w Polsce więcej zdjęć (10) Widoki z górki pod "Helikonem" na Siodle więcej zdjęć (72) Panoramy Jeleniej Góry więcej zdjęć (534) Dawniej: Perspektive |