|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6
1930 , Uroczysta Msza Św. przy ołtarzu szczytowym klasztoru NMP z udziałem Prezydenta RP Ignacego Mościckiego. |
Podmiana, rozszerzenie opisu i źródło. 2025-09-01 18:20:32 (9 miesięcy temu)
|
|
Na stronie od 2013 październik
12 lat 8 miesięcy 12 dni |