|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 6
23 lipca 2017 , Pod Aleją Wyzwolenia zbudowano nowe przejście podziemne w miejscu starego które zaczęło się walić.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 24 lipca 2017, godz. 17:40:42 Autor zdjęcia: Neo[EZN] Rozmiar: 1980px x 1321px Aparat: NIKON D800E 1 / 500sƒ / 8ISO 25024mm
1 pobranie 632 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu al. Wyzwolenia więcej zdjęć (22) |