|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6
12 sierpnia 2017 , Dookoła stacji transformatorowej powstaje biurowiec - ciekawe co się z nią stanie?Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 12 sierpnia 2017, godz. 20:21:09 Autor zdjęcia: Neo[EZN] Rozmiar: 1980px x 1315px Aparat: NIKON D800E 1 / 640sƒ / 8ISO 25015mm
2 pobrania 1273 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu
Stacja transformatorowa więcej zdjęć (2) Budynek biurowo-usługowy STReet Point więcej zdjęć (27) Architekt: Maja Więcławska Wykonawca: Janbud Wrocław sp. z o. o. Inwestor: Spectrum Development Sp. z o.o. Zbudowano: 2017-2018 Trzykondygnacyjny obiekt, w którym znajdą się lokale usługowe i handlowe w parterze oraz dwie kondygnacje biurowe. ul. Gubińska więcej zdjęć (54) Dawniej: Gubener Strasse ul. Budziszyńska więcej zdjęć (99) Dawniej: Lausitzer Strasse |