starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
piotr brzezina
+1 głosów:1
Ktoś wysoki nie wyrżnie łebą w te pałąki ?
2017-08-19 12:10:37 (8 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Idąc raczej nie, ale jadąc rowerem.... ;-)
2017-08-19 12:24:08 (8 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do pawulon: Moźe Daruiś by mial co do powiedzienia....:-)
2017-08-19 23:13:05 (8 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do vetinari: Daj mu się wyleczyć, potem możemy wrócić do tematu ;-)
2017-08-19 23:15:36 (8 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
2017-08-19 23:34:06 (8 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do vetinari: Dobre ;-)
2017-08-19 23:39:07 (8 lat temu)
Stenek
+1 głosów:1
2017-08-20 00:19:49 (8 lat temu)
do Stenek: Dobre :-)
2017-08-20 00:21:52 (8 lat temu)
Stenek
+1 głosów:1
do vetinari: Presne tak
2017-08-20 00:22:20 (8 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Stenek: Tylko tego niepokazujme Zośce...chyba sie jej to niespodoba :-)
2017-08-20 00:23:40 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
+1 głosów:1
do vetinari: W tym przypadku musiałbym jechać i wymachiwać rękoma aby była powtórka z rozrywki, ale za mostem widzę uskok do piaszczystej drogi, pięknie przy rowerowym hamowaniu niesie... chwila nieuwagi i gips na 7 tygodni...jak ja, ale juz tylko 10 dni ....
2017-08-20 09:11:11 (8 lat temu)
do vetinari: Dlaczego, przecież psu nic się nie stało ;-)
2017-08-20 09:14:25 (8 lat temu)
pawulon
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 22 dni
Dodane: 19 sierpnia 2017, godz. 11:48:02
Autor zdjęcia: pawulon
Rozmiar: 1800px x 1200px
Aparat: NIKON D3100
1 / 200sƒ / 7.1ISO 10018mm
1 pobranie
2839 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia pawulon
Obiekty widoczne na zdjęciu
kładki
Kładka pieszo-rowerowa
więcej zdjęć (7)
ul. Stary Dworzec
więcej zdjęć (55)