|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1938-1939 , Kościół Najświętszego Serca Pana, z lewej prawdopodobnie budynek plebanii. Niestety nie wiem co mamy przy lewej krawędzi zdjęcia. Zdjęcie w formie pocztówki wysłał z Nowego Bogumina mój ojciec 22 marca 1939 r.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 20 lutego 2018, godz. 16:29:29 Źródło: Zbiory własne ZPKSoft Autor: NN Rozmiar: 1524px x 932px
3 pobrania 1502 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft Obiekty widoczne na zdjęciu
Kościół Najświętszego Serca Pana (Kostel Božského Srdce Páně) więcej zdjęć (18) Architekt: Josef Berger Zbudowano: 1892-1894 Zabytek: 51945/8-4077 z 23 września 2002 ul. Masaryka (Masarykova) więcej zdjęć (65) |