starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
augiasz
 
Znajdował się przy głównej ulicy Karwiny, niestety nie jest w stanie znaleźć go na kontaminace.cenia.cz.
2018-02-24 08:26:27 (8 lat temu)
do augiasz: Mam kolege ktury jest pasionatem starej Karwinnej. Ma wielkie zbiory zdjieć i mapy, ale brakuje nam wspólny czas na spotkanie, on pracuje na tz "karuzele". Ale chyba w tym tygodniu nam sie uda spotkać.
2018-02-24 18:02:18 (8 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do vetinari: Dostalem informacije na temat tego budynku, zaeditowalem i dodalem znacznik na mapie :-)
2018-02-24 22:48:05 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Świetnie - dzięki!
2018-02-25 08:41:39 (8 lat temu)
do augiasz: Nie ma za co, te tereny sa mi bardzo blizke, i coś malo o nich wiem i pamientam. Swoja droga, kolega mnie uprzedzil przed jednym problemem, to co my tutaj mamy jako dzienice Doly jest..stara, nie istniajaca Karvinna. Wiem źe ma sporo zdjieć i informacii na temat tego miejsca, wiec wierze mu. Pozostawimy ta nazwe albo poeditujemy jako nieistniejaca Karwinna ?
2018-02-25 09:21:25 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Myślę, że będziemy dodawać według stanu obecnego, czyli do obecnej dzielnicy Doly. Można do niej dopisać jako dawną nazwę Karwinna.
2018-02-25 10:31:00 (8 lat temu)
do augiasz: Dobra, masz racjie, chyba by to stwarzalo problem, bo napewno mam w planu dodacz zdjiecia obecnych obiektów wartych mojim zdaniem źe by tu byly dodane naprz na poruwnanie-cmentarz, pomniky, kościól..pare rzeczy tam jeścze pozostalo. Ja pamietam jeścze zabudowe kolo ul. Ostrawskiej i kolonie Meksiko i Nowy Świat, Amerike itd. Ciekawe ile z tego pozostalo...Trzeba sprawdzić.
2018-02-25 12:17:46 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Proponuję kiedyś jakiś wspólny wypad.
2018-02-25 13:14:48 (8 lat temu)
do augiasz: Ok, bo jest tam tego sporo, jak tylko te cholerne mrozy przejda w prześlóścz...Jakoś sie umluwimy, proponuje jakaś sobote albo niedziele, bo ciagu tygodnia jestem do niczego, tz. rano jestem ready bo jestem po nocnej zmnianie ale po poludniu to jestem do raczej nieprzytomny, nawed kawa niepomaga.
2018-02-25 13:28:56 (8 lat temu)
augiasz
Na stronie od 2006 styczeń
20 lat 5 miesięcy 13 dni
Dodane: 24 lutego 2018, godz. 8:26:09
Rozmiar: 1585px x 1014px
4 pobrania
1449 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia augiasz
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dzielnica Doły (Doly)
więcej zdjęć (18)
Hotel Gwarectwa
więcej zdjęć (4)
Zbudowano: 1894
Dawniej: Herrschaftl Hotel
ul. Ostrawska
więcej zdjęć (106)
Dawniej: Armii Czechosłowackiej (ČSA)