|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
1939 , Jeden z budynków szpitala w Boguminie. Widoczny też fragment torowiska linii łączącej Stary i Nowy Bogumin.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 24 lutego 2018, godz. 15:48:16 Rozmiar: 1700px x 1222px
0 pobrań 674 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia augiasz Obiekty widoczne na zdjęciu Szpital z polikliniką (Nemocnice s poliklinikou) więcej zdjęć (9) Zbudowano: 1928 ul. Śląska (Slezská) więcej zdjęć (76) |