starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
To zdjiecie juź tu bylo, Pamietam na diskusie i szukanie tego budynku...i teraz go nie ma i jest ponownie dodane...ciekawe..
2018-04-03 07:05:02 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Wtedy nie było działu Zaolzie, a kładka jest widoczna na kontaminace.
2018-04-03 07:41:49 (8 lat temu)
do augiasz: Wiem źe wtedy niebylo dzialu Zaolzie, ale nie wiem źy by poszlo do kosza..Pamietam źe wtedy uczetniczilem diskusii (jedna z mojich pierwszych) i w szukaniu gzie to moglo być...Dobrze źe powrucilo....
2018-04-03 07:56:18 (8 lat temu)
vstrone
+1 głosów:1
do vetinari: Zdjęcie ja dodałam kiedyś, ale kto inny go usunął (nie wiem kto to był i kiedy to zrobił). Pamiętałam jednak o nim. Teraz jest okazja, żeby powróciło.
2018-04-03 13:50:02 (8 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Dobrze, że o nim pamiętałaś. Tylko ja cały czas nie wiem, gdzie to jest. Trzeba założyć jakiś obiekt i wstawić znacznik.
2018-04-03 15:28:02 (8 lat temu)
do czesil: Pamietam źe podczas tej diskusii przyjeto, źe to jest Ropica przystanek w kierunku na Trziniec.
2018-04-03 16:32:47 (8 lat temu)
do czesil: Wydaje mi się, że najlepszym konsultantem będzie tutaj Augiasz. Na stronie KŚC jest przystanek Ropice zastavka, może więc to będzie gdzieś w tej okolicy:
2018-04-03 16:35:10 (8 lat temu)
do vstrone: Tak, to jest ta Ropica, bo sa dwa przystanky jeden w kierunku na Frýdek Místek, i drugy w Kierunku na Trziniec
2018-04-03 17:48:05 (8 lat temu)
augiasz
 
do vstrone: Tak to ten przystanek, aczkolwiek dawniej znajdował się w troszeczkę innym miejscu. Założę obiekt i oznaczę.
2018-04-03 18:42:05 (8 lat temu)
do augiasz: Świetnie!
2018-04-03 19:39:05 (8 lat temu)
vstrone
Na stronie od 2013 grudzień
12 lat 5 miesięcy 28 dni
Dodane: 2 kwietnia 2018, godz. 20:47:20
Rozmiar: 1800px x 1252px
Aparat: CanoScan 9000F Mark II
0 pobrań
2241 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vstrone
Obiekty widoczne na zdjęciu