starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 5.97
Skomentuj zdjęcie
Tak się zastanawiam czy założyć nowy obiekt "wieża" czy zostać przy warsztatach kolejowych?
2018-05-01 17:49:46 (8 lat temu)
do mir242: Rozumiem, że jest to ten sam budynek a w zasadzie połączone. Do obiektu wieża i tak wrzuciłbyś wszystkie zdjęcia z warsztatów może prócz jednego. Czy nie lepiej do nazwy obiektu "warsztaty kolejowe" dopisać "... i wieża ciśień"?
2018-05-02 10:21:48 (8 lat temu)
do Mikrob: Ja jestem tego samego zdania i zaproponowałbym nazwę: Kolejowa wieża wodna (czy ciśnień) i warsztaty.
2018-05-02 11:19:44 (8 lat temu)
Okej tylko Piotr musiałby to zmienić lub ktoś z uprawnieniami bo ja nie posiadam.
2018-05-02 11:37:21 (8 lat temu)
Mikrob
+1 głosów:1
do mir242: Zrobione, przypisanie zostawiam do "innych (kolejowych)", choć myślę, czy nie zmienić na "wieżę ciśnień"
2018-05-02 12:12:00 (8 lat temu)
do Mikrob: Dzięki. Tak też nie jest źle.
2018-05-02 16:19:55 (8 lat temu)
mir242
Na stronie od 2013 październik
12 lat 8 miesięcy 12 dni
Dodane: 1 maja 2018, godz. 17:47:30
Autor zdjęcia: mir242
Rozmiar: 1700px x 1107px
Licencja: CC-BY-NC-ND 4.0
Aparat: NIKON D5100
1 / 250sƒ / 8ISO 12517mm
0 pobrań
1270 odsłon
5.97 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mir242
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1847
Dawniej: Bahnhof Schtschakohau
Dzielnica Szczakowa
więcej zdjęć (11)