|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
26 maja 2018 , To, co mnie najbardziej urzekło w Ligotce Kameralnej, to "wygrzewający się na słońcu" kamieniołom piaskowca godulskiego. Uwielbiam! |
Czyżby pierwsze zdjęcie z nowego Canona? 2018-05-31 20:03:33 (8 lat temu)
do czesil: Ileż ta uczennica miała w Ligotce nauczycieli.... Tak to wygląda po pierwszych lekcjach. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit. 2018-05-31 21:56:02 (8 lat temu)
|
|
Na stronie od 2013 grudzień
12 lat 5 miesięcy 28 dni |