|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6
2 stycznia 2018 , Przebudowa przejścia pod torami linii obwodowej łączące osiedla przy ul. Zawiszy i Radziwie z aleją Prymasa Tysiąclecia.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 31 lipca 2018, godz. 18:47:17 Autor zdjęcia: maj Rozmiar: 1705px x 1136px Licencja: CC-BY-NC-ND 4.0 Aparat: NIKON D3100 1 / 60sƒ / 3.5ISO 10018mm
0 pobrań 1100 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia maj Obiekty widoczne na zdjęciu
Przejście pod torami - Prymasa Tysiąclecia / Zawiszy więcej zdjęć (13) Zbudowano: ok. 1908 ul. Zawiszy więcej zdjęć (70) |