starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
piotr brzezina
+3 głosów:3
Aptekarka wyszła po leki a Dana chlast fota za winkla.
2018-10-02 18:44:34 (7 lat temu)
da signa
+7 głosów:7
do piotr brzezina : Życie na krawędzi... ;-)
2018-10-02 18:52:28 (7 lat temu)
verbensis
+1 głosów:1
Apteka nie powinna być raczej podobiektem przychodni? Do tego i apteka, i przychodnia pewnie teraz powinny być jako ASW (Akademii Sztuki Wojennej), a nie AON...
2025-09-22 09:53:28 (9 miesięcy temu)
do verbensis: W czasach kiedy tam pracowałam apteka była częścią przychodni. Kierownik przychodni był osobą, która przyjmowała mnie do pracy. Ale to były dawne czasy. Teraz apteka jest sprywatyzowana.
2025-09-22 11:51:50 (9 miesięcy temu)
da signa
Na stronie od 2018 czerwiec
8 lat 0 miesięcy 0 dni
Dodane: 2 października 2018, godz. 18:31:00
Autor zdjęcia: da signa
Rozmiar: 1700px x 1305px
Aparat: GR DIGITAL 3   
1 / 320sƒ / 1.9ISO 1006mm
0 pobrań
1166 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia da signa
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dawniej: A. Wieczorkiewicza, gen. K. Świerczewskiego, marsz. J. Piłsudskiego