starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 5.73
Skomentuj zdjęcie
O co chodzi z tymi wiszącymi kłódkami.
2018-11-03 20:46:15 (7 lat temu)
legion
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: Zapewne kłódki i łańcuchy są własnością właścicieli rowerów - przyjeżdża rowerem na stację, przypina rower do wiaty i może udać się w dalszą podróż pociągiem (nie musi wozić za każdym razem łańcucha i kłódki ze sobą do domu ).
2018-11-04 14:32:10 (7 lat temu)
do legion: Dzięki za wyjaśnienie.
2018-11-04 15:28:30 (7 lat temu)
do legion: Kiedyś takie klatky dla rowerów byly wsiedzie, nie tylko na przystankach, ale i fabrykach w okolicy....bylo aź niesamowite ile ludzi dalo rade kdzieś pojechać rowerem bez scieźek rowerowych...☺☺☺
2018-11-05 07:17:00 (7 lat temu)
Bronisław Miech
Na stronie od 2015 wrzesień
10 lat 9 miesięcy 8 dni
Dodane: 3 listopada 2018, godz. 20:11:45
Autor zdjęcia: Bronisław Miech
Rozmiar: 1700px x 1131px
Licencja: Free Art License
Aparat: NIKON D3
1 / 160sƒ / 6.3ISO 20022mm
0 pobrań
2069 odsłon
5.73 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Bronisław Miech
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 2018