|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 6
25 sierpnia 2014 , Kościół św. Katarzyny w dzielnicy Nowa Ruda - Słupiec. |
Hmmmm fotopiesek ?? 2019-01-15 18:15:37 (7 lat temu)
do vetinari: Też miałam takie podejrzenia. 2019-01-15 18:18:56 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Kamuflowany, cwaniak ☺ 2019-01-16 07:00:07 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Sprawdzilem jest tam Fotopiesek :-) 2019-01-16 16:26:09 (7 lat temu)
Jest, jest, bezspornie 2019-01-16 16:46:39 (7 lat temu)
|
|
Na stronie od 2018 grudzień
7 lat 6 miesięcy 11 dni |
![]() |
kościoły, katedry, kaplice
|