starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie powiat cieszyński Cieszyn Sibica (Svibice) ul. Kolejowa (Železniční) Wiadukt kolejowy nr 3

22 lutego 2019 , Ogólny widok na wiadukt z przejedziajaca historiczna jednoske motorowa M 131.1 "Hurvínek"

Skomentuj zdjęcie
Wiecej na temat jednosky motorowej

niestety, nieznalazlem nic w jezyku polskim
2019-02-23 20:41:57 (7 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do vetinari: To jest ten pociąg na którego polowałeś miesiąc czasu, kupiłeś nowy aparat ; - ) - fajny ten pociąg no i pogoda Ci dopisała.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2019-02-23 20:52:13 (7 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Dziekuje...Miesiac czasu wiedzialem ze dziśaj ma jechać przez Těšín....Aparat kupilem dla radochy i pociechy, pogoda idealna..tylko zapomnialem rekawice w domu i byl mróz...
Tym cackiem jedzilem do swojej cioteczky na wakacjie...ale nie tutaj, ale w zachodnich Czechach...drewniane lawky...zapach nafty i spalin...i pan maszynista byl bohaterem bo mluwil brzydko i palil papierosy które śmierdziali wiecej jak spaliny tej jednosky....i pani konduktorka byla samy usmiech..w pociagu jeźdili tz. "čundráci" trempowie s kytarami....
2019-02-23 21:07:14 (7 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do vetinari: 3 klasa, teraz mamy tylko 1 i 2.
2019-02-23 21:27:06 (7 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Drewniane sedzenia i palenie pozwolone, ogrzewanie albo przez silnik diselowy...albo pecek blaszany na pokladzie ☺Klimatizacija caloroczna...
2019-02-23 21:40:58 (7 lat temu)
do vetinari: Nie rozumie tych trzech ostatnich wyrazów w pociągu jeździli tz " ?????"
2019-02-23 21:45:28 (7 lat temu)
vetinari
+2 głosów:2
do piotr brzezina :
Myślalem źe w Polsce jest teź takky ruch.......
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zmiana ☺
2019-02-23 21:51:22 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-04-30 13:02:20 (7 lat temu)
do Tommy tricker: Wlaśnie wedlók tej marionetky dostal ta nazwe. Chyba dla tego źe jest drewniany i kolorowy.
2019-04-30 16:41:56 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-04-30 17:26:32 (7 lat temu)
do Tommy tricker: No wlaśnie, na te ruchome i ogromne oczy tej marionetky zapomnialem ☺☺☺
2019-04-30 17:45:35 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-04-30 19:18:24 (7 lat temu)
do Tommy tricker: Ta marionetka Hurvínek, razem z swojim drewnianym ojcem Spejblem, koleźanka Máničkou i pieskem Žerykem wstapila do dzieciństwa wiele generaciji. Swoja droga, jutro ma 93 "urodziny"
2019-05-01 06:51:22 (7 lat temu)
vetinari
Na stronie od 2014 czerwiec
12 lat 0 miesięcy 8 dni
Dodane: 23 lutego 2019, godz. 20:37:52
Autor zdjęcia: vetinari
Rozmiar: 2099px x 1050px
Aparat: Canon EOS 200D
1 / 160sƒ / 8ISO 10050mm
2 pobrania
828 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vetinari
Obiekty widoczne na zdjęciu
wiadukty i estakady
Wiadukt kolejowy nr 3
więcej zdjęć (3)
ul. Kolejowa (Železniční)
więcej zdjęć (3)