starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Wiesław Smyk
+1 głosów:1
Przejście graniczne na drodze Zbąszyń-Dąbrówka Wielka, w pobliżu Samsonek. Zdjęcie zrobione od strony Polski w kierunku Niemiec. Widoczne budynki są już niemieckie.
2024-04-11 11:48:31 (2 lata temu)
esski
Na stronie od 2009 październik
16 lat 8 miesięcy 7 dni
Dodane: 28 lutego 2019, godz. 3:09:21
Rozmiar: 1400px x 988px
14 pobrań
1736 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia esski
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1924

Przejście graniczne z odprawą celną i paszportową. Po 1934 r. przejście tylko dla małego ruchu granicznego.