|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 19 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1935-1945 , Dawne wnętrze kościoła ewangelickiego. |
Bal, Ty Boga w sercu nie masz, jeżeli to zdjęcie przedstawia wnętrze kościoła św. Stanisława Biskupa. 2010-10-05 22:21:32 (15 lat temu)
do † Festung: Przyglądnij się dokładniej ołtarzowi i ścianie za nim, a zmienisz zdanie, o oryginalnym podpisie już nie wspomnę ... wstawiając, w pierwszej chwili, również miałem wątpliwości. To nie cuda, jedynie przemiany w czasie :)). 2010-10-06 11:52:40 (15 lat temu)
do BAL†: Tak, to ewidentnie ten sam kościół. Szkoda, że wszystko zniszczono... Obawiam się, że było to umyślne działanie w celu zlikwidowania \"lutrowskiego\" charakteru wnętrza. Gdyby to był pożar, to ołtarz i strop by się raczej nie zachowały, tymczasem są identyczne. 2010-10-06 13:00:34 (15 lat temu)
do BAL†: Wątpliwości by nie było, gdybyś od razu to zdjęcie opisał tak: dawne wnętrze byłego kościoła ewangelickiego w Jordanowie Śl. - obecnie katolickiego pw.św. Stanisława Biskupa. Amen. 2010-10-06 18:27:44 (15 lat temu)
do † Festung: Nic nie zmieniałem w opisie. Jeśli uważasz, że lepiej będzie jak sugerujesz, to mogę zmienić ;) 2010-10-06 20:14:50 (15 lat temu)
do BAL†: Pierwszy opis był zgoła inny od obecnego. Skoro Ty go nie zmieniłeś, to znaczy, że zrobił to ktoś za Ciebie:) W sumie wyszło OK. 2010-10-06 20:26:32 (15 lat temu)
|
|
Na stronie od 2010 maj
16 lat 1 miesiąc 10 dni |