starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Na zdjieciu sa widoczne dwie perelky historyczne, jednoska elektryczna 451/051 tz "Žabotlam" Gebaźaby albo Mordaropuchy

Jednoska byla dopiero w 2018r. wycowana z linii kolejowych.
i po prawej nieistniajacy zbiornik gazu, w Hawierzowie, zlikwidowany na poczatku lat 90tych XXwieku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2019-03-10 18:18:41 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-03-10 19:18:41 (7 lat temu)
do Tommy tricker: Byly to czasy, kiedy ludzie podruźowaly prawie tylko i wylacznie albo autobusami albo pociagami, samochodów nie bylo. Obecnie jest ta jednoska zastapiona nowa, dwupietrowa jednoska. Ostatnie lata ta jednoska jedzila tylko po liniach naokolo Pragy.
2019-03-10 19:26:59 (7 lat temu)
2019-03-10 19:58:27 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-03-11 13:29:42 (7 lat temu)
vetinari
Na stronie od 2014 czerwiec
12 lat 0 miesięcy 8 dni
Dodane: 10 marca 2019, godz. 18:12:48
Rozmiar: 1400px x 943px
3 pobrania
927 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vetinari
Obiekty widoczne na zdjęciu
stacje