starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
4elza
+1 głosów:1
Dziękuję:-) Też ciekawie wyglądał w latach sześćdziesiątych. To oświetlenie zwróciło moją uwagę, chętnie zobaczyłabym go w wieczornym wydaniu, ale przyjaciele pewnie nie maja takiej fotki.
2019-03-15 06:44:07 (7 lat temu)
do 4elza: Problem tkwi przedewszystkym w tym, źe zdjiecia z Zaolzia sa narazie ukryte w szufladach i albumach rodzinnych. Zaolzie jest dolaczane dopiero rok do fotopolski. Dopiero teraz mi przychodza zdjiecia od nawed dla mnie obycych ludzi kturzy mi pozwalaja opublikować podobne perelky z ich zbiorów. Znaś to jak to chodzi, jeden znajomi ma znajomego i ten wie o jednym który ma.....Ale powoli sie nasze zbiory z Zaolzia rozrastaja i tym sie ratuja na dobrym miejscu takie perelky jak naprz. ujecie tego lodowiska.
2019-03-15 06:52:08 (7 lat temu)
vetinari
Na stronie od 2014 czerwiec
12 lat 0 miesięcy 7 dni
Dodane: 12 marca 2019, godz. 10:08:33
Rozmiar: 1500px x 1076px
1 pobranie
1105 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vetinari
Obiekty widoczne na zdjęciu
Lodowisko
więcej zdjęć (2)
Zbudowano: 1971