starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
WW
Dokładnie rzecz biorąc, słup jest czechosłowacki, a nie czeski.
2010-10-10 11:52:06 (15 lat temu)
do WW: Prawda, dzięki.
2010-10-10 12:29:54 (15 lat temu)
Krzyś_
+1 głosów:1
2026-06-14 02:20:46 (14 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Krzyś_: Ok, narazie przypisalem do tej ulicy, wieczorem jeścze dodam i ten budynek po lewej...szacunek i podziw..☺
2026-06-14 08:57:59 (13 dni temu)
Krzyś_
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki, przypisałem też do przejścia granicznego.
2026-06-14 10:35:12 (13 dni temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do vetinari: Utworzyłem podobiekt przejścia granicznego przedwojennego i przypisałem zdjęcia.
2026-06-14 14:42:26 (13 dni temu)
Cristoforo
Na stronie od 2006 kwiecień
20 lat 2 miesiące 20 dni
Dodane: 9 października 2010, godz. 16:24:19
Rozmiar: 850px x 616px
8 pobrań
3906 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Cristoforo
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1927
Zlikwidowano: 1938

Przejście graniczne z pełną odprawą celną i paszportową.


Zbudowano: 1960/1996
Zlikwidowano: 1985/2007
Dawniej: Kaczyce Górne - Karviná Ráj - polsko-czechosłowackie przejście graniczne
ul. Polska (Polská)
więcej zdjęć (14)