starsze
Zdjęcia do instrukcji (ukryte)
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0

Kresy Zdjęcia do instrukcji (ukryte)

26 marca 2019 , Zrzut ekranu z telefonu, do usunięcia po wyjaśnieniu.

Skomentuj zdjęcie
Mam prośbę o pomoc. Nie mogę korzystac od jakiegoś czasu z FP na telefonie. Pojawia mi się komunikat o takim błedzie jak widać na screenie.
2019-03-26 19:46:28 (7 lat temu)
do da signa: Czemu tam jest fotka którą nie dawno dodałem
2019-03-26 20:33:56 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Oj, Piotruś, otworzyłam ostatnio dodane zdjecie i zrobiłam screena :)
2019-03-26 20:37:51 (7 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do da signa: Tylko z ciekawości pytam bo ja na tych technikach się nie znam a telefon nie działa bo trzeba abonament zapłacić;-)
2019-03-26 20:39:56 (7 lat temu)
do da signa: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-03-26 20:40:04 (7 lat temu)
Mikrob
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Taki specjalny abonament, tylko na zdjęcia Piotra. :-) Na moje trzeba złotą kartę włożyć. Nie wiem jak u innych. To nie są tanie rzeczy.
2019-03-26 21:02:35 (7 lat temu)
da signa
+2 głosów:2
do Mikrob: Karte to ja mam vip platinum , a i tak nie działa :)
2019-03-26 22:01:16 (7 lat temu)
Przypominam się z moim problemem.
2019-03-28 19:42:07 (7 lat temu)
do da signa: Nieuchwytny błąd: nie można użyć obiektu tupu ModulKomentarze jako macierzy w: i tu jest adres.... i ta cała reszta. Może trzeba zmienić szablon wyświetlania zdjęcia. Nie wiem czy na telefonie jest taka możliwość. Widzę jednak "Szablon" w zakładkach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: szablon
2019-03-28 21:11:55 (7 lat temu)
do Mikrob: Jest mozliwośc zmainy szablonu, ale jedynie na starym szablonie znika ten komunikat o blędzie. Chyba już wiem w czym problem. Mam niezaktualizowaną przegladarkę, ale nie mogę jej zaktualizowac, bo mam za mało miejsca w pamięci telefonu. Chyba czas na nowy, bo co się dało to pousuwałam :) Dzieki za pomoc.
2019-03-28 21:23:54 (7 lat temu)
do Mikrob: Zaktualizowałam przegladarkę. Problem pozostał :(
2019-03-28 23:44:15 (7 lat temu)
do da signa: To może na telefonach tylko stary szablon działa?
2019-03-29 06:23:22 (7 lat temu)
do Mikrob: Do niedawna wszytko było w porzadku.
2019-03-29 07:34:37 (7 lat temu)
do da signa: Też miałem coś takiego. Było i potem nagle samo się naprawiło :-)
2019-03-29 20:51:00 (7 lat temu)
da signa
Na stronie od 2018 czerwiec
7 lat 11 miesięcy 29 dni
Dodane: 26 marca 2019, godz. 19:45:17
Autor zdjęcia: da signa
Rozmiar: 720px x 1280px
0 pobrań
5765 odsłon
0 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia da signa
Obiekty widoczne na zdjęciu
TU ZNAJDUJĄ SIĘ SCREENY WYKORZYSTANE DO ARTYKUŁÓW POMOCY I INNYCH RZECZY. SĄ UKRYTE WIĘC ICH NIE WIDAĆ.