|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
28 czerwca 2019 , Al. Waszyngtona 2B.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 3 lipca 2019, godz. 12:36:19 Autor zdjęcia: da signa Rozmiar: 1900px x 1309px Aparat: NIKON D3200 1 / 500sƒ / 11ISO 25042mm
1 pobranie 633 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia da signa Obiekty widoczne na zdjęciu Waszyngtona 2b więcej zdjęć (20) Architekt: Marek Leykam Zbudowano: 1962-1963 13-to piętrowy wieżowiec dla członków Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej "Wspólny Dach" zbudowano w latach 1962-63 wg projektu Marka Leykama. Budynek posiada 82 lokale mieszkalne rozmieszczone w dwóch klatach schodowych. Dach budynku, na którym przez wiele lat znajdował się piękny zegar-neon firmy "Jubiler" dziś "zdobi" betonowe koło oraz liczne przekaźniki telefonii komórkowej. Na parterze od wielu lat funkcjonuje Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 3. Obecnie budynkiem zarządza Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dach". al. Waszyngtona Jerzego więcej zdjęć (823) |