starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2019-07-21 21:29:23 (6 lat temu)
Darek Pawlak
+1 głosów:1
Może na balony obserwacyjne? Ten sam obiekt na innym zdjęciu -
2023-03-05 01:29:52 (3 lata temu)
do Darek Pawlak: Rosjanie wg. planów mobilizacyjnych zakładali dla twierdzy w Brześciu obecność dwóch sterowców. Wiem na 100%,, że jednym z nich był francuski Clement Bayard 1. Są zdjęcia opisane jako Brześć , na których widać sterowiec i ten hangar że zdjęcia
2023-03-05 07:43:44 (3 lata temu)
do Woj11: Od 1901 w Brześciu działa oddział aeronautyczny. Przed wojną w Brześciu-Adamowie powstaje też lotnisko.
2023-03-05 08:03:09 (3 lata temu)
Jacy
+1 głosów:1
W tym artykule znajduje się jeszcze jedno zdjęcie hangaru. Może uda się coś z tego wycisnąć...
2023-03-05 09:48:28 (3 lata temu)
do Jacy: Dwa brzeskie sterowce nazywały się "Kondor i , "Bierkut" . Niestety linki nie wchodzą
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-03-05 10:00:20 (3 lata temu)
do Woj11: To musiało być pobliże fortu, na zdjęciach widać linię kolejową i bliskość wody. W linku który podałem jest widok z lotu ptaka na "Fort G". Wydaje mi się, że z lewej strony fortu widać linię kolejową i coś jakby hangar. Jest też blisko woda
2023-03-05 10:14:43 (3 lata temu)
do Jacy: Fort G - cmentarz Połoska. Plan twierdzy, dość uproszczony
2023-03-05 10:58:40 (3 lata temu)
do Woj11: Założyłem nowy obiekt dla hangaru. Będzie można łatwiej znaleźć i porównywać fotki.
2023-03-05 11:24:38 (3 lata temu)
do Jacy: Fort G bym odrzucił. Wg. mnie jest tam za mało miejsca. Sterowce przy lądowaniu potrzebowały dużo miejsca, bez zabudowy ,albo o niskiej. Zawsze do tego manewru podchodziły pod wiatr, który mógł wiać z każdego kierunku.
2023-03-05 13:46:43 (3 lata temu)
do Jacy: Tory kolejowe owszem, ale ta kałuża to mogła być wszędzie i niby dlaczego fort G? Bo w artykule sfotografowany z powietrza? Nie rozumiem dróg myślowych.
2023-03-05 14:02:29 (3 lata temu)
do Darek Pawlak: Link z mapą miał być "dowodem", że to nie Fort G - tego niestety nie dopisałem. Pas torów przy hangarze (widać na innym zdjęciu) jest znacznie szerszy
2023-03-05 14:18:06 (3 lata temu)
do Woj11: Wiem, sam tamto zdjęcie wstawiałem, z torami.
2023-03-05 14:25:35 (3 lata temu)
esski
Na stronie od 2009 październik
16 lat 8 miesięcy 6 dni
Dodane: 21 lipca 2019, godz. 20:41:10
Rozmiar: 1448px x 924px
1 pobranie
2125 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia esski
Obiekty widoczne na zdjęciu
Hangar (Hala balonów)
więcej zdjęć (4)