starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
vetinari
+1 głosów:1
To by chyba moglo pozostać, swoja droga, myślalem źe macie Leopardy ?
2019-08-16 08:24:50 (6 lat temu)
JarOst
+1 głosów:1
do vetinari: mamy 😁
2019-08-17 10:58:32 (6 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do JarOst: No, nam brakuje koncepciji, natomiast mamy juź chyba 35 komisie znawców która ma dopiero wybieracz śmiglowce i BWP....Cale ścieście, źe stan naszych autostrad nie pozwoli na szybkie zajiecie naszego państwa przez przypadkowego wroga ☺☺☺
2019-08-17 16:44:51 (6 lat temu)
Co to za tank?
2019-08-17 22:20:51 (6 lat temu)
do Eugeniusz S.: Zmodernizowany T 72.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2019-08-17 22:26:47 (6 lat temu)
2019-08-17 23:05:20 (6 lat temu)
do vetinari: Jak byłem w wojsku to były T 54 i T 55 .
2019-08-19 10:38:37 (6 lat temu)
do Eugeniusz S.: To taki nietypowy tank. Właściwie w nietypowym malowaniu. Jak widzisz go z jednej strony to widzisz niebieskie malowanie, które ma nawiązywać do malowania wozów pancernych w II Rzeczypospolitej, i z opisem dotyczącym 100-rocznicy Powstań Śląskich. Jak zobaczysz go z drugiej strony, to zobaczysz jasnobrązowe malowanie z opisem dotyczącym 80-rocznicy wybuchu II wojny światowej.
To takie nasze pancerne "dwoje w jednym".
2019-08-20 22:07:46 (6 lat temu)
JarOst
Na stronie od 2019 sierpień
6 lat 10 miesięcy 17 dni
Dodane: 16 sierpnia 2019, godz. 0:38:37
Autor zdjęcia: JarOst
Autor: Jarosław Ostrowski ... więcej (34)
Rozmiar: 1900px x 1267px
Licencja: Free Art License
Aparat: NIKON D7500
1 / 1250sƒ / 5ISO 25024mm
2 pobrania
907 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia JarOst
Obiekty widoczne na zdjęciu
Defilada „Wierni Polsce”
więcej zdjęć (31)
Zbudowano: 2019
al. Roździeńskiego Walentego
więcej zdjęć (2895)
Dawniej: Peowiaków, Ferdinand Strasse