|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1962-1964 , Hala fabryki konserw rybnych w Ustce. Czy fabryka jeszcze pracuje ?Skomentuj zdjęcie
|
2 pobrania 1156 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Mariusz Brzeziński Obiekty widoczne na zdjęciu
|