starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Kiedy wybudowano ten budynek, to był to Szpital Górniczy.
2022-01-02 16:47:05 (4 lata temu)
do Piotr1941: Wybudowali to równo z szpitalem który był oddany w 1977roku w tym niskim były przychodnie specjalistyczne.
2022-01-02 17:18:19 (4 lata temu)
do Eugeniusz S.: Wiem. Leżałem w tym szpitalu 2X. Pierwszy - pod koniec lat 70. Drugi - w połowie 90 XX wieku. Wtedy, papierosowy smród w ubikacji, mimo otwartych okien, wyleczył mnie z nałogu palenia.
2022-01-09 13:56:03 (4 lata temu)
Piotr Tabaczyński
Na stronie od 2018 luty
8 lat 4 miesiące 17 dni
Dodane: 11 listopada 2019, godz. 16:43:18
Autor zdjęcia: Piotr Tabaczyński
Rozmiar: 1700px x 1129px
Aparat: NIKON D90
1 / 100sƒ / 8ISO 20018mm
2 pobrania
441 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Piotr Tabaczyński
Obiekty widoczne na zdjęciu
szpitale
ul. Ziołowa
więcej zdjęć (98)