starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.89
Skomentuj zdjęcie
vetinari
+6 głosów:6
Prosze o nieglosowanie zdjiecia, zdjiecie jest dodane tylko w celu........
milych i pogonych świat calemu gronu fotopolańskiemu ☺☺☺ i zostanie później podmnienione
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodatek ☺
2019-12-21 17:31:47 (6 lat temu)
Neo[EZN]
+2 głosów:2
do vetinari: Dzięki za sympatyczne życzenia :)
2019-12-21 17:50:14 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: ☺☺☺
2019-12-21 18:02:53 (6 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki, pięknie zaprojektowane i zredagowane życzenia.
2019-12-21 18:13:20 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Dziękuję z całego serdca :) Poważnie mówię
2019-12-21 18:18:47 (6 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziekuje.....
2019-12-21 18:59:04 (6 lat temu)
s_mile
+1 głosów:1
:) :) :)
2019-12-22 23:52:28 (6 lat temu)
4elza
+1 głosów:1
do vetinari: Wzajemnie Veti :-), wszystkiego dobrego!
2019-12-23 06:16:29 (6 lat temu)
vetinari
+2 głosów:2
do 4elza: Teź źycze mile i spokojne chwile u wspólnego stolu....u nas sie juź rozpoczelo...hojinka juź tydzień stoji i Sally ja ciagle pilnuje...i czeka na specialny prezent tylko dla niej, bo przecieź byla caly rok grzeczna ☺☺☺
2019-12-23 06:56:30 (6 lat temu)
do s_mile: ☺☺☺
2019-12-23 06:56:39 (6 lat temu)
vetinari
Na stronie od 2014 czerwiec
12 lat 0 miesięcy 8 dni
Dodane: 21 grudnia 2019, godz. 17:30:07
Autor zdjęcia: vetinari
Rozmiar: 1700px x 1126px
Aparat: Canon EOS 1000D
1 / 1sƒ / 5.6ISO 80018mm
0 pobrań
1854 odsłony
5.89 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vetinari
Obiekty widoczne na zdjęciu
pomniki
ul. Marka (Markova)
więcej zdjęć (31)