starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
Skomentuj zdjęcie
Podmnienielem Ci to zdjięcie na wiekszy wymar, źe by Ci pokazać źe moźna sie pobawić i powiekszyć na obecnie przyjęty standart. I poraw opis zdjięcia, to jest "kominek" wentilacijny.
2020-03-28 07:51:11 (6 lat temu)
do vetinari: Dlaczego szwabski?
2020-03-28 08:55:17 (6 lat temu)
do cracusiac: Kto bogatemu zabroni ☺☺☺ Nie wiem, tereny byly osiedlone przez wiele narodowości i ta A-W niepatrzono czy jesteś Niemiec albo Austriak, waźne źe mialeś pieniądze i mialeś plan na byznys ☺☺☺ Zprubuje coś znaleźścz na temat tego nazwu.
2020-03-28 09:03:06 (6 lat temu)
tatranclimber
Na stronie od 2020 marzec
6 lat 3 miesiące 6 dni
Dodane: 27 marca 2020, godz. 17:43:53
Źródło: inne
Autor: tatranclimber ... więcej (4913)
Rozmiar: 1124px x 1500px
Aparat: GT-C3530
1 / 606sƒ / 2.6ISO 504mm
2 pobrania
981 odsłon
0 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia tatranclimber
Obiekty widoczne na zdjęciu
szyby
Szyb "Schwabenschacht"
więcej zdjęć (2)