|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
sierpień 1899 , Most kolejowy nad Odrą między Górzycą a Reitwein zbudowany w ramach ćwiczeń przez pionierów brygady kolejowej. Gdzie dokładnie było to miejsce? Wg bazy kolejowej to Ługi Górzyckie, tam też dyskusja o lokalizacji: |
Nie udało mi się ustalić, gdzie dokładnie ten most się znajdował. 2020-05-17 13:50:23 (6 lat temu)
do Dana : To dodajmy do Lubuskie NN. 2020-05-17 14:20:06 (6 lat temu)
do Krzyś_: Tak uczyniłam :) 2020-05-17 14:25:40 (6 lat temu)
do Dana : Wg bazy kolejowej to Ługi Górzyckie - 2020-05-17 15:07:16 (6 lat temu)
do ylooC: Dzięki! Opis uzupełniłam. 2020-05-18 08:21:19 (6 lat temu)
|
|
Na stronie od 2015 październik
10 lat 8 miesięcy 13 dni |