starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
Skomentuj zdjęcie
cracusiac
+2 głosów:2
Jak widać następuje "wysyp" pomników Piłsudskiego w całej Polsce.
2020-09-13 07:06:59 (5 lat temu)
zygmunt_ra
+2 głosów:2
do cracusiac: Bo tak się złożyło towarzyszu cracusiac, że w Polsce Jego osoba coś znaczy a przez lata nie było klimatu by mu te pomniki stawiać. Piłsudski, choć socjalista, co niestety zaowocowało etatystycznym systemem zwanym sanacją - na pomniki jednak zasługuje z przyczyn, których i tak nie zrozumiesz.
2020-09-15 16:28:50 (5 lat temu)
cracusiac
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Odnoszę wrażenie że czołowy hejter zygmusiaczek sam już nie wie o czym trollować.
2020-09-15 16:33:40 (5 lat temu)
Desperado
+6 głosów:6
do cracusiac: I po co odpowiadasz ? Gostek szuka zaczepki aby potem czytać z uwielbieniem własne wypociny. Takie coś olewa się ciepłym moczem. Daj sobie spokój. Takie indywidua najbardziej boli właśnie olewanie.
2020-09-15 16:37:23 (5 lat temu)
zygmunt_ra
+2 głosów:2
do cracusiac: Już Ci napisałem pod innym zdjęciem - skanalizuj swoje "złote myśli" pod jedno zdjęcie - raz wystarczy.
2020-09-15 16:38:11 (5 lat temu)
zygmunt_ra
+2 głosów:2
do Desperado: I odezwał się ten, co przed chwilą zagrał idiotę na forum, Już Ci kiedyś napisałem - jak nie masz nic do powiedzenia, to się po prostu nie odzywaj, choć jak rozumiem wylewanie szamba sprawia Ci przyjemność ... coż teraz alternatywne preferencje są w modzie. Wciągaj dalej na zdrowie.
2020-09-15 16:42:04 (5 lat temu)
cracusiac
+1 głosów:1
do Desperado: Masz rację!
2020-09-15 16:42:14 (5 lat temu)
Desperado
+5 głosów:5
do zygmunt_ra: Ty żadnego idioty udawać nie musisz. Każdą swoją zaczepką udowadniasz, że nim jesteś.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2020-09-15 16:47:06 (5 lat temu)
zygmunt_ra
+2 głosów:2
do Desperado: Wielbicielu oparów z wylewanego szamba - epitet od kogoś takiego, to dla mnie zero problemu - spływa jak woda po kaczce,
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zbyt grzecznie napisane
2020-09-15 16:57:52 (5 lat temu)
Wojciech Abramowicz
Na stronie od 2020 marzec
6 lat 3 miesiące 23 dni
Dodane: 13 września 2020, godz. 7:03:47
Autor zdjęcia: Wojciech Abramowicz
Rozmiar: 1900px x 1267px
Aparat: ILCE-6000
1 / 4000sƒ / 2ISO 10035mm
1 pobranie
517 odsłon
0 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Wojciech Abramowicz
Obiekty widoczne na zdjęciu
pomniki
Architekt: Stanisław Słonina
Zbudowano: 1997
pl. Biegańskiego Władysława
więcej zdjęć (282)
Dawniej: Pierackiego