W XVIII w. zbudowano we wsi kościół posiadający drewnianą wieżę, krytą gontem. Kościół ten włączono do parafii człuchowskiej. Kiedy w połowie XVIII w. utworzono w Chrząstowie samodzielny wikariat, a później parafię, kościół w Biskupnicy stał się jego filią. Taki stan trwa do dnia dzisiejszego.
Po II wojnie światowej w 1953 roku katolicy przenieśli się do kościoła ewangelickiego, zbudowanego z ciosów kamiennych. Przeniesiono także większość wyposażenia jak : rokokowy ołtarz główny z XVIII w., konfesjonał, krzyż ołtarzowy z 1751 roku. Na wieży zawisły spiżowe dzwony z 1501 roku. Opuszczony przez wiernych kościółek „kaszubski" popadał w ruinę. Władze konserwatorskie nie wsparły jego remontu, również władze kościelne z braku środków i trudnej sytuacji kościoła nie stać było na remont. W 1990 roku kościółek został rozebrany tym samym zniszczony został cenny zabytek budownictwa ludowego z XVIII w.