|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
październik 1932 , Sierociniec dla dzieci po pracownikach Polminu w Drohobyczu. Dzisiaj budynek gimnazjum.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 14 lutego 2021, godz. 11:07:31 Rozmiar: 3500px x 2682px
4 pobrania 1301 odsłona 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia da signa Obiekty widoczne na zdjęciu ul. Василя Симоненка więcej zdjęć (2) |