starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
edekdolata
+3 głosów:3
Jeździłem z mamą na zakupy. Dla mnie gumisie i buty, dla mamy biustonosze i halki zakładane na siebie po kilka sztuk. W Ahlbeck jadłem pierwszy raz kurczaka z rożna z Coca-colą.
2023-09-09 21:04:37 (2 lata temu)
to moje pierwsze przejście za granicę w 1972 na tymczasowy dowód osobisty
2023-09-10 12:53:47 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do edekdolata: Miśki. Gumisie to pojęcie późniejsze.
Co do kurczaka z rożna to za Gierka był w Polsce znany bez większego problemu do kupienia, Coca-Cola również...
2023-09-10 13:12:20 (2 lata temu)
Desperado
Na stronie od 2015 lipiec
10 lat 11 miesięcy 6 dni
Dodane: 15 marca 2021, godz. 14:42:09
Autor: Andrzej Ryfczyński ... więcej (626)
Rozmiar: 2000px x 1967px
11 pobrań
1524 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Desperado
Obiekty widoczne na zdjęciu
granice państwa
Zlikwidowano: 2007
Dawniej: Świnoujście - polsko-niemieckie przejście graniczne (NRD)

Przejście graniczne Świnoujście-Seebad Ahlbeck – dawne polsko-niemieckie drogowe przejście graniczne położone w województwie zachodniopomorskim, na wyspie Uznam.



Z przejścia mogli korzystać piesi, rowerzyści bez silników oraz autobusy w komunikacji wahadłowej między Świnoujściem i Ahlbeckiem. Z dniem 21 grudnia 2007 roku po wejściu Polski do strefy Schengen przejście zostało zlikwidowane.



Wikipedia


ul. Wojska Polskiego
więcej zdjęć (139)
Dawniej: Straße der Wehrmacht