starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Czy wie ktoś może, która to stacja?
2026-01-10 11:08:17 (5 miesięcy temu)
Wiele źródeł podaje datę 14.05.1927
2026-01-10 11:12:21 (5 miesięcy temu)
do Dana : A co to za wydarzenie?
2026-01-10 11:13:45 (5 miesięcy temu)
do PiotrW: 14 maja 1927 nastąpiło otwarcie odcinka linii kolejowej Chybie - Skoczów, będącego przedłużeniem linii z Pawłowic; w ten sposób stacja Chybie stała się węzłową dla linii 93 i 157.
2026-01-10 11:32:30 (5 miesięcy temu)
do Dana : OKI
2026-01-10 20:17:30 (5 miesięcy temu)
4elza
Na stronie od 2019 luty
7 lat 4 miesiące 7 dni
Dodane: 4 kwietnia 2021, godz. 6:51:05
Rozmiar: 3500px x 2543px
0 pobrań
461 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia 4elza
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1924-1927
Więcej informacji o fragmencie linii:
Linie kolejowe w Polsce
więcej zdjęć (10)