starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Kopara juź jest na miejscu, jutro się rozpocznie......szkoda mi tego budynku, zwlaścza przy tej cenie rozbiórky.
2021-05-26 18:54:28 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do vetinari: Też do końca nie widzę sensu tej rozbiórki. Ale chłopcy sie namęczą bo to solidna konstrukcja :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-05-26 18:56:17 (5 lat temu)
do vetinari: Mnie nie szkoda. Kiedyś mi w nim celnik wyciągnął z plecaka całkiem sporą flaszkę...
2021-05-26 19:00:01 (5 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do stoik: Wlaśnie się tydzień temy zastanawialem czemu są wzdlóź Młynówky poloźone te drewniane belky, przedwczoraj zrozumialem. Gruz z rozbiórky będzie wywoźony wlaśnie przez polączenia Piastowskiej i Zamkowej. Trudno tam będzie z przechodzeniem. Co do rozbórky, szybko pujdzie, W momencie kiedy się naruszy pierwszy element tego skeletu, to juź pujdzie samo. Waźne źe by sie nikomu nic niestalo. Budynek jest zbyt blisko zbocza i rzeky.Moźe jeście będzie ciekawo....
2021-05-26 19:01:46 (5 lat temu)
stoik
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-05-26 19:03:06 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-05-26 19:03:57 (5 lat temu)
do fantom: Nam teź paru razy celnicy "dopisali", Izke zprawdzali czy jest naprawde w ciąźy, proszek do szorowania kazali wysypacz, ale zaś pamietam jak nas przepuśczano z zamkniętymy oczami kiedy sme przewozili wędliny albo jarzyny. Zaleźy jak się trafilo...Miasto Cieszyn będzie chyba najwiecej informowane na obywatela miasto w Polsce, bo to juź chyba trzecia placówka informacyjna tu powstanie. nadodatek, naszy się szykują źe ponownie otworzą placówke Informaciji turisticznej po drógiej stronie mostu.
2021-05-26 19:07:24 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-05-26 19:17:34 (5 lat temu)
do vetinari: Zawsze chciałem sobie przywieźć od was takiego dużego Johny Walkera z huśtawką do nalewania. Ale bałem się że mi go te dziady na granicy zabiorą. A potem zlikwidowali granice, Johny Walkery podrożały i czar prysł...
2021-05-26 19:20:10 (5 lat temu)
stoik
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-05-26 19:23:43 (5 lat temu)
fantom
+1 głosów:1
do stoik: Otóż to ;)
2021-05-26 19:25:26 (5 lat temu)
stoik
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-05-26 19:33:09 (5 lat temu)
stoik
Na stronie od 2009 sierpień
16 lat 10 miesięcy 18 dni
Dodane: 26 maja 2021, godz. 18:47:26
Autor zdjęcia: stoik
Rozmiar: 2592px x 1944px
Aparat: Canon PowerShot G5
1 / 500sƒ / 47mm
1 pobranie
900 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia stoik
Obiekty widoczne na zdjęciu
Rozbiórka budynku
więcej zdjęć (44)
Zlikwidowano: 2021

W miejscu po budynku bylego polsko-czeskiego przejścia granicznego w Cieszynie ma powstać zupełnie nowy obiekt spełniający funkcję transgranicznego centrum informacji turystycznej wraz z przestrzenią ekspozycyjną, z punktem widokowym oraz salą multimedialną do prezentacji materiałów poświęconych historii tramwaju cieszyńskiego. W jego najbliższym sąsiedztwie ma znaleźć się także replika dawnego cieszyńskiego tramwaju.Koszt prac związanych z wyburzeniem starej strażnicy i budową nowego obiektu w tym miejscu wyceniony został przez wykonawcę na ponad 5,5 mln zł. Zgodnie z założeniem prace te mają być wykonane w ciągu 15 miesięcy, a otwarcie nowego obiektu ma nastąpić najwcześniej w 2023 r.



Źródło

/p>
al. Piastowska
więcej zdjęć (125)
Dawniej: Promenadestrasse
Otwarcie promenady nastąpiło początkiem czerwca 1895 r. Pierwotna nazwa ulicy została uchwalona w 1896 r.