starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Ciekawe zestawienie stolików, każdy z innej parafii. Do tego chyba ktoś wyrwał aluminiowe obrzeże z pierwszoplanowego stolika. Tablica z nazwą dość archaiczna jak na lata 70-te. Czy kol. Atom mógłby uzasadnić datowanie?
2026-06-26 09:54:28 (dzień temu)
do Jazzek: Ja mam odwrotne wrażenie. Obiekt wygląda jakby czas świetności miał już za sobą. W "oryginalnym" wyposażeniu widać kolorowe oparcia jednakowych krzesełek , tutaj już tylko niedobitki. Myślę, że bliżej tu do końcówki lat 70 tych.
2026-06-26 10:20:36 (dzień temu)
mamik
+1 głosów:1
do da signa: Czyli pod koniec lat 70. zamalowano te kolorowe prostokąty i napis Bar Magda i powieszono blaszaną tablicę? Watpię. To jest moim zdaniem najwcześniejsze zdjęcie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-26 12:50:42 (dzień temu)
atom
Na stronie od 2021 styczeń
5 lat 5 miesięcy 0 dni
Dodane: 5 czerwca 2021, godz. 20:10:34
Rozmiar: 1772px x 1173px
7 pobrań
1013 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia atom
Obiekty widoczne na zdjęciu
przystanie
ul. Wojska Polskiego
więcej zdjęć (17)