starsze
Przeprawa promowa Świbno-Mikoszewo (prom linowy)
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Bogdan JS
Na stronie od 2019 kwiecień
7 lat 2 miesiące 19 dni
Dodane: 22 czerwca 2021, godz. 10:00:55
Autor zdjęcia: Bogdan JS
Rozmiar: 2500px x 1504px
Licencja: CC-BY 4.0
Aparat: Canon PowerShot G7 X Mark II
1 / 1250sƒ / 5ISO 12537mm
2 pobrania
508 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Bogdan JS
Obiekty widoczne na zdjęciu
przystanie
Zbudowano: 1895

Przeprawę w miejscu obecnie funkcjonującej uruchomiono po zakończeniu przekopu Wisły w 1895 r. Był to prom linowy i po uruchomieniu równoległej przeprawy wykorzystującej prom stanowiący samodzilną jednostkę o napędzie parowym służył w okresach wzmożonego ruchu i podczas przerw w pracy promu parowego. Po II wojnie światowej przeprawę zapewniał już tylko prom linowy.



Przeprawa promowa przez przekop Wisły, łącząca Świbno i Mikoszewo. Strona promu

/p>
Przekop Wisły
więcej zdjęć (34)
Zbudowano: 1895
Dawniej: Weichseldurchstich

Przekop Wisły - nowe ujście Wisły powstałe w latach 1890 - 1895 koło Świbna przez wykopanie nowego koryta rzeki na odcinku od Przegaliny do Zatoki Gdańskiej. Dotychczasowe ujście Leniwki od przekopu do ujścia w Gdańsku nazwano Martwą Wisłą. W okresie sezonu turystycznego przez Przekop Wisły pomiędzy Świbnem i Mikoszewem działa przeprawa promowa na trasie z Gdańska ku Mierzei Wiślanej (Droga wojewódzka nr 501).



Decyzję o realizacji inwestycji podjęto po serii powodzi, które wyrządziły Żuławom dotkliwe straty. Bieg nowego koryta wytyczono wzdłuż Przemysławy - średniowiecznej odnogi wiślanej, która w późniejszych latach zanikła.



Budowa przekopu jako bardzo śmiałego zamierzenia hydrotechnicznego pochłonęła wielkie nakłady finansowe. W 1895 r. inwestycja została ukończona. Powstał nowoczesny kanał o długości 7 km, szerokości od 250 do 400 m, otoczony wysokimi na 10 m wałami. Ciekawie rozwiązano ceremonię otwarcia. 31 marca 1895 r. na telegraficzny sygnał samego cesarza, nadprezydent prowincji Gossler własnoręcznie otworzył drogę pierwszym strugom wiślanym.



Kosztowna inwestycja opłaciła się - zagrożenie powodziowe zostało bardzo zmniejszone. Dla pobliskiego Świbna nastały lepsze czasy - wzrosło zapotrzebowanie na marginalne do tej pory profesje, zwiększyła się też liczba mieszkańców. Wioska zyskała nawet połączenie kolejowe (wąskotorowe) z Gdańskiem (Gdańska Kolej Dojazdowa), zlikwidowane w okresie powojennym. Dzieło dawnych konstruktorów upamiętniono kamiennym obeliskiem wystawionym w setną rocznicę oddania przekopu do eksploatacji.

Źródło:

/p>
Dzielnica Wyspa Sobieszewska
więcej zdjęć (62)
Wyspa Sobieszewska - wyspa od 1973 leżąca w granicach Gdańska, otoczona:

od północy - wodami Zatoki Gdańskiej
od południa - Martwą Wisłą
od wschodu - Przekopem Wisły
od zachodu - Śmiałą Wisłą
Do dzielnicy należą:
Górki Wschodnie
Komary
Orle
Przegalina
Sobieszewko
Sobieszewo
Sobieszewska Pastwa
Świbno
Wieniec
Historia:
Powstanie wyspy datuje się na rok 1895, kiedy to ukończono prace nad przekopem rzeki Wisły, w wyniku którego utworzona została wyspa, w późniejszym okresie nazwana Wyspą Sobieszewską.

W latach 1933-1945 w Orlu (niem. Weidel) przy ul. Lazurowej 4, zlokalizowana była tzw. "Forsterówka", rezydencja gaulaitera i obergruppenführera SS Alberta Forstera, określanego mianem "Kata Pomorza".

W latach 70. XX w. przez wyspę przeprowadzono kolektor ściekowy, co wywołało problemy ekologiczne.

Do roku 2000 na Wyspie znajdował się najdalej na wschód wysunięty 23 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej
Źródło: