|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
1945 , Ruiny Jezuickiej. |
Jezuicka, widok od Rynku. 2021-09-12 10:51:02 (4 lata temu)
do yani: Thx. Zastanawia mnie, czemu oni nie idą środkiem, tylko po tych gruzach... 2021-09-12 13:28:02 (4 lata temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika 2021-09-12 18:50:57 (4 lata temu)
do 4elza: Też się dłuższą chwilę zastanawiałem... Może coś grozi zawaleniem po drugiej stronie? 2021-09-12 18:52:16 (4 lata temu)
do yani: Pewnie wyszli z budynku (wyjście niewidoczne za nimi) i do ulicy jest dość stromo, więc idą do miejsca gdzie sterta gruzów łagodniej obniża się do ulicy. 2021-09-12 19:16:33 (4 lata temu)
do Darek Pawlak: Pewnie wizytowali przedwojenne ZNP. Do tego budynku na Jezuickiej 4 można było wejść od strony ul. Brzozowej 1 poprzez łącznik. 2021-09-12 22:17:54 (4 lata temu)
|
|
Na stronie od 2019 luty
7 lat 4 miesiące 7 dni |