starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Sępolno al. Wielkiej Wyspy Most Olimpijski

29 września 2021 , Aleja Wielkiej Wyspy - kolejny etap budowy filaru mostu na brzegu Odry. A może to będzie przyczółek?

Skomentuj zdjęcie
Ciekawe. Ta drabinka i facet siedzący na desce, coś zaplatający :)
2021-10-01 17:52:08 (4 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Właśnie montowali zbrojenie dla filarów. Widać, że tutaj jeszcze nie gotowe.
2021-10-01 17:59:32 (4 lata temu)
do atom: I to jest ciekawe. Ośmiu facetów na budowie. Przyjeżdża grucha z wysięgnikiem i zalewa.
2021-10-01 18:09:51 (4 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Kiedysz mi opowiadal kolega, jak się zalewaly fundamenty na naszej elektrowni jądrowej w Temelíně, poprostu dwa, trzy dni w calości....poprostu lano i lano beton. I potęm następny fundament......z drógiej strony, miesiące pracy i przygotowań zanim się zalewalo.
2021-10-01 18:14:17 (4 lata temu)
do vetinari: To mi się podoba.
2021-10-01 18:20:04 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
+1 głosów:1
do vetinari: PS. Dzisiaj byłem przy moich czeskich drzewach, orzechu Mars i jabłoni Szampion.
Dobrze plonują w naszych warunkach. Lubię je.
Jednak w kieszeni otwierał mi się nóż. Nie wyciąłem, bo wydaje mi się, że kiedyś Czesi uznają Polaków.
Wasi oligarchowie chyba przesadzają z kopalnią w Turowie.
2021-10-01 18:27:35 (4 lata temu)
vetinari
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Dobra, otwieramy temat, wiem jakka jest oficialna treścz tego problemu podawana u was, u nas chodzi tylko o jedno, o wode. Kiedy zdecydowano o poszerzeniu wyrobiska na 70 m od granic, bez poinformowaniu i wspólnym decydowaniu z siąsiadem poludniowym, powstal jeden wieki problem. Po naszej stronie jest paru miejscowości uzaleźnionych od wody która im poprostu znika. Raptem 500 ludzi niema wode....nic więcej, nic mniej. Chyba by tą kopalnie potaźmo Polske starcz na wybudowanie wodociągu. I zaplecze tego wszystkiego jest na zachodzie, kiedy Niemcy znalazli spodób na rozklucenie państ Grupy Wyszehradskiej. Niezaciekawilo Cie źe od Niemców nieprzyśla źadna skarga....Czesi niechcą i niechciali zamkąć Turów, chciali się tylko dogadać.
2021-10-01 18:39:24 (4 lata temu)
do vetinari: Mnie poruszyła śmierć Tego śp. człowieka

Obchodziłem ostatnio imieniny w małej miejscowości przy Wrocławiu i mam info, że Czesi są postrzegani w Polsce jako pokrzywdzeni przez historię, bo nie mają w ogóle bohaterów, takich, jak Polacy. Zaśmiałem się, To ich sprawa, przecież...;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2021-10-01 18:50:11 (4 lata temu)
do vetinari: Veti, macie Karlowe Wary, gdzie podobno Ruscy zawładnęli miastem.
Nie odbieraj tego jak walka, chodzi o prawdę.
2021-10-01 18:57:19 (4 lata temu)
vetinari
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: My mamy swojich bohaterów, ale niepotrzebujemy źe by umarli źe by byli bohaterami. U nas poprostu bohaterstwo jest odbierane inaczej. Nieszanujemy sztucznych i na sile dodawanych ikon. I co do krzywd historycznych, powiedzmy sobie śczerze, sami sobie robimy bigosu ☺☺☺
2021-10-01 18:57:53 (4 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Tak, ale juź epoky Piotra I Wiekiego, który się tam leczyl. To jest miasto kdzie się urodzilem, znam go bardzo dobrze. Z tego miasta wyruszal specialny pociąg aź do Moskwy, azbuka byla wsiędzie. Ale juź nie te czasy, obecnie Karlowe Wary są puste i bez turistów, Rosianie wykupily ziemie naokolo i wybudowaly swoje wiosky i miasteczka.
2021-10-01 19:01:48 (4 lata temu)
do vetinari: Nie chcesz mówić o tym, jaka jest u was bryndza. OK. Oligarchowie.
Ale dzięki za te Karlowe Wary.
Ruscy mają w 80 państwach na świecie swoje macki. Tam coś u was wysadzili. Boże, szkoda tych ludzi.
2021-10-01 19:11:56 (4 lata temu)
vetinari
+3 głosów:3
do Wacław Grabkowski: Bryndza jest na Slowacji ☺☺☺ i pochodzi z Balkanu. Tak jak napisalem, największy interes w tym mają Niemcy. Módlme się źe by tegoroczna zima byla krórka i spokojna. W Europie brakuje prądu i gazu, na zachód od nas elektrownie sie zamykają, Rosianie się ponownie dogadali z Niemcami na dostawe gazu. Turów jest tylko kawalkiem mozaiky i nasz i wasz rząd są marionetkami w tej grze. U nas jest przed wyborami, wasz rząd potrzebuje wroga i wojne o honor. Czesi niechcą zamykać Turów, chcą źe by ktoś kto zrobil problem, go posprzątal. Przeceź my teź mamy swoje "Turówy" teź mamy prawie polowe prządu z elektrowni węglowych. Ale kaźde zezwolenie na rozszerzanie wydobicia węgla jest czynś wykupione. Tutaj się nik nieprzemowal źe tym źe Turów się poszerzy i tym przeglębi, znikne woda z okolicy. No i skończylo się tak jak się skończylo. Zamiast się dogadać to się klócimy.
2021-10-01 19:22:01 (4 lata temu)
atom
Na stronie od 2021 styczeń
5 lat 5 miesięcy 0 dni
Dodane: 30 września 2021, godz. 15:29:58
Autor zdjęcia: atom
Rozmiar: 2000px x 1333px
Aparat: NIKON D3300
1 / 500sƒ / 11ISO 40026mm
0 pobrań
577 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia atom
Obiekty widoczne na zdjęciu
mosty
Most Olimpijski
więcej zdjęć (179)
Zbudowano: 2020-2023
al. Wielkiej Wyspy
więcej zdjęć (999)