|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
Lata 1938-1939 , Przełęcz "Tatarska", dawne przejście graniczne polsko-węgierskie.Skomentuj zdjęcie |
0 pobrań 596 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia kakaa Obiekty widoczne na zdjęciu Zbudowano: 1927 Zlikwidowano: 1939 Dawniej: Przełęcz "Tatarska" Przejście graniczne z odprawą celną i paszportową. Od marca 1939 r. jako polsko-węgierskie przejście graniczne. |