|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 6
1961 , Widok na Drogę Sudecką z Zakrętu Śmierci. |
Jak to zwykle pisze "esski" dorzuciłem pikseli. 2014-04-18 23:35:59 (12 lat temu)
Dorzucać, dorzucać - nie żałować! ;-)) 2014-04-18 23:44:53 (12 lat temu)
Tak w ogóle to deptak prawie...Śladów kół nie widać... 2014-04-18 23:46:12 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2009 grudzień
16 lat 6 miesięcy 9 dni |
Zakręt Śmierci - ta nazwa powstała powstał po 1945 r., gdy miało miejsce kilka groźnych wypadków drogowych. Sam ten odcinek powstał po wybudowaniu w latach 1935-37 Drogi Sudeckiej w górach Izerskich ze Szklarskiej Poręby do Świeradowa Zdroju. Zakręt przylega do wschodniego ramienia Wysokiego Grzbietu na wysokości 775 m. n.p.m, gdzie Droga Sudecka przechodzi z jego stoku południowego na północny obchodząc gnejsowe skałki. Droga zatacza łuk prawie 180 st. Przez Czarci Zakręt przechodzi szlak żółty z Wysokiego Kamienia do Piechowic, oraz szlak czarny idący dookoła Szklarskiej Poręby. Wspaniały punkt widokowy na panoramę Karkonoszy, miasto i Kotlinę Jeleniogórską.
W latach 30. XX wieku, kiedy to Sudety przyciągały turystów z całego Śląska, Saksonii oraz znacznie odleglejszych regionów środkowej Europy - jako niezwykle popularne miejsce wypoczynku, wystąpiono z ciekawym projektem - spiąć całe śląskie Sudety jedną, wygodną szosą turystyczną. Startować miała w Zittau i poprzez Świeradów Zdrój, Szklarską Porębę u stóp Karkonoszy, a potem wzdłuż następnych pasm górskich aż do Opavy (CR), gdzie miała się kończyć. Podstawowym celem było ułatwienie przemieszczania się między sudeckimi uzdrowiskami, wczasowiskami oraz głównymi ośrodkami miejskimi. Dotychczasowe stare połączenia drogowe nie zawsze należały do wygodnych i szybkich. Projektanci zadbali również o to by jazda szosą miała walory poznawcze. Jadąc nią turyści podziwialiby piękno Sudetów przez całą ich długość. Wzorowana na szosach alpejskich miała się stać osią rozwoju turystycznego. Najdłuższy zrealizowany fragment tego wielkiego projektu jest zarazem jedynym spełniającym choć w namiastce swe zadanie - łączy Świeradów Zdr. i Szklarską Porębę. Wiedzie północnymi stokami Wysokiego Grzbietu Gór Izerskich i niedaleko za Zakrętem Śmierci kończy bieg w centrum Szklarskiej Poręby.
/>