starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Architektura Wrocławskie głupoty i dziwactwa

6 marca 2022 , Przez kilkadziesiąt lat po wrotach śluzy przechodzili ludzie z Biskupina na Opatowice i na odwrót. Był co prawda zakaz wchodzenia na teren obiektu ale śluzowi przymykali na to oko. Krzywda się nikomu nie działa, gdyby ktoś wpadł do wody to wiadomo - jego wina. Niestety komuś to przeszkadzało i po remoncie śluzy postawiono ogrodzenie (jeszcze powinni kamery zamontować choć może już są ;) więc z Opatowic na Biskupin droga wydłużyła się o 8 kilometrów.

Skomentuj zdjęcie
Wiesz co było przed wojną. Znowu ma być, ciekawe jak długo poczekamy.
2022-03-06 21:52:11 (4 lata temu)
do Licho: Pewnie nie będzie tak ładna jak ta dawna ale ważne żeby w ogóle jakaś była...
2022-03-06 22:04:41 (4 lata temu)
atom
+5 głosów:5
Boleję nad brakiem tego przejścia/przejazdu dla rowerów, korzystałem z niego przez dziesiątki lat.
2022-03-07 17:07:42 (4 lata temu)
do atom: Znane jest jakieś oficjalne stanowisko? Jakaś informacja? Powód ?
2022-03-07 17:09:38 (4 lata temu)
A mnie śluzowy okrzyczał jak się tam zapędziłem w 1983 roku :)
2022-03-07 17:13:14 (4 lata temu)
do Licho: A własnie, w przyszłym miesiącu ma być przetarg ogłoszony.
2022-03-07 17:23:37 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Powód jest prosty – nie ma możliwości zapewnienia bezpiecznego przejścia po – ruchomych było nie było – wrotach śluzy, a w razie wypadku winowajcą jest właściciel.
2022-03-07 17:24:57 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Podobno chodzi o bezpieczeństwo... Ale przez tyle lat nie słyszałem o żadnym wypadku w tym miejscu.
Mówią też, że Miasto nie może się dogadać z Wodami Polskimi.
2022-03-07 17:25:33 (4 lata temu)
do Licho: To może dożyję zmiany :-)
2022-03-07 17:26:26 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
+1 głosów:1
do atom: Mosty zwodzone funkcjonują a zwykła śluza jest problemem..:-(
2022-03-07 17:40:10 (4 lata temu)
Neo[EZN]
+6 głosów:6
do bonczek_hydroforgroup: Takie mamy niestety czasy - trzeba wszystko odgradzać, zamykać i zwężać żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił - choć nikomu krzywda się nie działa przez 100 lat. Ostatnio w pobliżu domu rodzinnego na ulicy Pretficza zmienili organizację ruchu - wszystkie skrzyżowania równorzędne, ulica zwężona tak że ledwo się dwa samochody mijają - "bo było niebezpiecznie" - 30 lat tam mieszkałem i nie widziałem żadnego wypadku. Balustradę na bulwarze Dunikowskiego też przecież parę lat temu musieli podnieść - bo do Odry ludzie by wpadali i tak podnieśli że jak ktoś nie miał 1,6 m wzrostu to rzeki z bulwaru nie widział (na szczęście potem to poprawili). Rozumiem dbać o bezpieczeństwo tam gdzie faktycznie jest problem - jeżeli są wypadki - zabezpieczyć ale takie uszczęśliwianie ludzi na siłę bardzo mi się nie podoba.

Dobrze że chociaż na stawianie ekranów akustycznych w centrum miasta "moda" już minęła choć tych brzydkich ścian które postawiono już nikt prędko nie rozbierze.
2022-03-07 23:21:54 (4 lata temu)
Neo[EZN]
+5 głosów:5
do Licho: To dziwne z tym winowajcą. Powinna być tabliczka "zakaz wchodzenia" i tyle - jak ktoś wpadnie do rzeki to na własną odpowiedzialność. Jak wejdę na słup energetyczny to operator sieci energetycznej nie jest przecież winny, tak samo kiedy będę chodził po torach kolejowych i przejedzie mnie pociąg to PKP też nie będzie temu winne.
2022-03-07 23:25:20 (4 lata temu)
trz (tedesse)
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Nadopiekuńczość i wygoda!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-03-08 09:50:34 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Niektóre osiedla w Warszawie ( i nie tylko) są bardziej strzeżone i ogrodzone niż Fort Knox. Piny, chipy, hasła, kody, karty....skanery..paranoja. Jak jadę na Białołękę to na sama myśl dostaje nerwicy.
2022-03-08 11:23:27 (4 lata temu)
cracusiac
+1 głosów:1
Kłaniają się Amerykanie, tam wszystko musi być opisane i zaznaczone.
2022-03-08 11:28:51 (4 lata temu)
Licho
+3 głosów:3
do atom: Są szanse, że będzie się dało przejść zanim powstanie kładka:
„Pod koniec maja ma być spotkanie przedstawicieli UM z Wodami Polskimi, aby ustalić okresowe uruchomienie przejścia przez wrota pod nadzorem.”
2022-05-11 22:48:26 (4 lata temu)
Columba livia
Na stronie od 2014 marzec
12 lat 3 miesiące 7 dni
Dodane: 6 marca 2022, godz. 20:42:53
Autor zdjęcia: Columba livia
Rozmiar: 7818px x 5031px
Aparat: L1D-20c
1 / 30sƒ / 4.5ISO 10010mmalt 37m
2 pobrania
1110 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Columba livia
Obiekty widoczne na zdjęciu
zapory i tamy
Śluza "Opatowice"
więcej zdjęć (63)
Dawniej: Ottwitzer Schleuse

Śluza Opatowice, to śluza wodna, komorowa, zlokalizowana na rzece Odra, w 245,03 km biegu rzeki, położona w przekopie wykonanym przy jej zakolu, nazwanym Kanałem Opatowickim, w 1,0 km tego kanału. Śluza położona jest we Wrocławiu, pomiędzy Wyspą Opatowicką, a osiedlem Opatowice. Śluza została wybudowana w ramach inwestycji z zakresu hydrotechniki, prowadzonej w latach 1913-1917 polegającej na budowie nowej drogi wodnej przeprowadzonej przez miasto w ramach Wrocławskiego Węzła Wodnego, tzw. Wrocławskiego Szlaku Głównego, mimo że sama śluza leży poza tym szlakiem.



Śluza Opatowice stanowi jeden z elementów stopnia wodnego, w odniesieniu do którego stosuje się nazwę: Stopień Wodny Opatowice, a także w szerszym kontekście funkcjonalnym obiektów hydrotechnicznych – Stopień Opatowicko-Bartoszowicki w Bartoszowicko–Opatowickim Węźle Wodnym. Ze względu na niewielkie wymiary tej śluzy i następnych na Wrocławskim Szlaku Miejskim (Śluza Szczytniki, Śluza Miejska), ta droga wodna nie ma większego znaczenia transportowego, towarowego. Obecnie jednak następuje aktywizacja turystyki i rekreacji wodnej także w obszarze otwartego dla żeglugi przez RZGW Wrocław Śródmiejskiego Węzła Wodnego. Alternatywnym, głównym szlakiem żeglugowym przez Wrocławski Węzeł Wodny, jest droga prowadząca przez Śluzę Bartoszowice, o znaczenie lepszych parametrach żeglugowych. Przez Śluzę Opatowice prowadzi droga wodna, tzw. Miejska, oraz droga wodna przez Śródmiejski Węzeł Wodny.



Śluza ma wymiary: długość – 74,6; szerokość – 9,6; piętrzenie wynosi 2,0 m. Zamknięcia komory śluzy, dolne i górne, to wrota wsporne, stalowe, wykonane z zastosowaniem połączeń nitowych. Napęd wrót elektryczny, choć istnieje także awaryjny, ręczny. Do napełniania i opróżniania komory śluzy zastosowano krótkie kanały obiegowe, z zamknięciami w postaci zasuw rolkowych z napędem elektrycznym.



Odległości na drogach wodnych prowadzących przez śluzę:



* w dół rzeki, do następnej śluzy na Wrocławskim Szlaku Miejskim - Śluzy Szczytniki, wynosi 5,6 km,

* w dół rzeki, do następnej śluzy w Śródmiejskim Węźle Wodnym - Śluzy Piaskowej 9,2 km,

* w górę rzeki, do poprzedniej na szlaku Śluz Janowice wynosi 8,4 km

* w górę kanału, a następnie w dół rzeki, możliwy jest również oczywiście ruch do Śluzy Bartoszowice, na Wrocławskim Szlaku Głównym.



Prawy brzeg stanowi Wyspa Opatowicka, natomiast lewy brzeg to teren osiedla Opatowice. Poziom wody dolnej kształtuje Śródmiejski Węzeł Wodny Górny, oraz Stopień Wodny Szczytniki. Natomiast poziom wody górnej kształtowany jest przez Jaz Opatowice i Stopień Wodny Bartoszowice.



Do 1945 roku istniał przy śluzie, na głową dolną, most stalowy w konstrukcji wysięgnikowo-klapowej – most podniesionych masztów, o niewielkim znaczeniu (lokalnym).


Wyspa Opatowicka
więcej zdjęć (18)
Dawniej: Ottwitzer Werder, Liebeinsel, Wyspa Miłości
Rzeka Odra (Wrocław)
więcej zdjęć (65)
Dawniej: Die Oder

UWAGA: Na zbiór zdjęć i obiektów rzeki Odry we Wrocławiu składają sie odpowiednie zbiory przypisane do wydzielonych odcinków rzeki w granicach miasta, czyli Odry Górnej, Odry Południowej. Odry Północnej i Odry Dolnej.