|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 5.33
13 kwietnia 2011 , Budowa bloków na terenie dawnego EnergopremuSkomentuj zdjęcie
|
Dodane: 13 kwietnia 2011, godz. 23:50:07 Autor zdjęcia: pawulon Rozmiar: 1300px x 867px Aparat: NIKON D3100 1 / 200sƒ / 10ISO 40034mm
0 pobrań 1584 odsłony 5.33 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia pawulon Obiekty widoczne na zdjęciu Osiedle "Innova" więcej zdjęć (107) Inwestor: Osiedle Innova Sp. z o.o. Info o inwestycji na ul. Nyska więcej zdjęć (940) Dawniej: Neisser Strasse |