|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.22
16 kwietnia 2011 , Zabudowania dawnego folwarku. Trochę źle ustawiłem ostrość - za blisko, więc dalszy plan jest nieostry ale nie chciało mi się tego poprawiać bo po prawej za płotem chórek emerytów lamentował "on zdjęcia robi!" a narwany piesek z zaklejonym taśmą pyskiem próbował gryźć i szczekać ale ani jedno ani drugie nie szło mu dobrze w tej taśmie.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 16 kwietnia 2011, godz. 22:18:37 Autor zdjęcia: Neo[EZN] Rozmiar: 1300px x 863px Licencja: CC-BY-SA 3.0 Aparat: NIKON D5000 1 / 50sƒ / 8ISO 20012mm
1 pobranie 2368 odsłon 5.22 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu
Folwark (dawny) więcej zdjęć (16) Pałac więcej zdjęć (8) Dawniej: Schloß Oswitz Budynek Gospodarczy (II) więcej zdjęć (10) ul. Osobowicka więcej zdjęć (1315) Dawniej: Oswitzer Strasse |