|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1930-1940 , Piwiarnia browaru Kipke "Waldkretscham", gdzieś przy drodze pomiędzy Miliczem i Trzebnicą. Druga strona |
To prawdopodobnie ten budynek (zdjęcie górne) . No i gdzieś przy skrzyżowaniu. 2025-09-21 00:50:42 (9 miesięcy temu)
|
|
Na stronie od 2010 maj
16 lat 1 miesiąc 12 dni |