|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
5 lipca 1936 , Drużyna Dębu-Katowice przed meczem z Legią-Warszawa na stadionie Pogoni: Maksymilian Pawłowski, Jerzy Halama, Franciszek Krawiec, Franciszek Moczko, Engelbert Szojda, Ewald Dytko, Konrad Kessner, Roman Kłoda, Jerzy Ogórek, Ernest Koszecki, Antoni Herman |
5 lipca 1936 roku. Wynik 2:1 dla Dębu. 2022-06-05 20:34:35 (4 lata temu)
do Woj11: ..., chociaż faworytem była Legia ;) 2022-06-05 20:50:26 (4 lata temu)
do Dana : Ale w Dębie za to w następnym roku się działo! 2022-06-05 21:12:37 (4 lata temu)
do Dana : Legia nie zawsze była faworytem. W tym sezonie wygrała 3 mecze na. 18 rozegranych. 2022-06-05 21:25:24 (4 lata temu)
Z opisu pod zdjęciem: " Fotografia grupowa zawodników Dębu przed meczem. Widoczni m.in.: bramkarz Maksymilian Pawłowski, Jerzy Halama, Franciszek Krawiec, Franciszek Moczko, Engelbert Szojda, Ewald Dytko, Konrad Kessner, Roman Kłoda, Jerzy Ogórek, Ernest Koszecki, Antoni Herman." 2025-04-17 10:00:50 (rok temu)
do ulec: Nazwiska piłkarzy umieściłam w opisie pod zdjęciem, dzięki :) 2025-04-17 16:41:17 (rok temu)
|
|
Na stronie od 2015 październik
10 lat 8 miesięcy 13 dni |
![]() |
stadiony
|