starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
No drugiego. Nie wiem, czemu pierwszy sie u nas nazywa „Peron 2”.
2022-07-13 17:32:44 (3 lata temu)
do Licho: Od numerów torów, a ta jest narzucona przepisami, tor przelotowy przechodzący przez stację od Wrocławia w kierunku Opola to tor nr 2.
2022-07-13 17:40:36 (3 lata temu)
do Jarosław Dubowski: Wszystko się zgadza. Tyle, że mamy obiekt nazwany „Peron 2”, a dotyczący peronu 1.
2022-07-13 17:52:44 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do Licho: Zmieniłem nazwę obiektu "Peron 2" na "Peron 1".
2022-07-14 08:47:20 (3 lata temu)
Neo[EZN]
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 13 dni
Dodane: 10 lipca 2022, godz. 20:18:44
Autor zdjęcia: Neo[EZN]
Rozmiar: 3800px x 2536px
Aparat: NIKON D800E
1 / 200sƒ / 7.1ISO 220016mm
2 pobrania
1027 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN]
Obiekty widoczne na zdjęciu
dworce
Dworzec kolejowy
więcej zdjęć (56)
Zbudowano: 1896
Dawniej: Brockau, Broków, Brochów
Linie kolejowe w Polsce
więcej zdjęć (10)
ul. Mościckiego Ignacego
więcej zdjęć (502)
Dawniej: Weg nach Brockau, Breslauer Strasse, Garten Strasse, 22 Lipca