starsze
POLSKA - zdjęcia niezidentyfikowane
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6

Kresy POLSKA - zdjęcia niezidentyfikowane

1836 , Wnętrze kaplicy podziemnej. Istnieją podejrzenia, że to podziemia warszawskiego kościoła św. Krzyża...

Skomentuj zdjęcie
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Niekoniecznie zaraz podziemia ... Nad ołtarzem jest w suficie świetlik przez który wpada światło dzienne ...
2025-01-25 06:00:24 (rok temu)
verbensis
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Ale światło dzienne może wpadać równie dobrze z nawy głównej, znajdującej się powyżej.
Jak by co - te podziemia to nie mój pomysł. ;)
2025-01-30 12:33:14 (rok temu)
da signa
+1 głosów:1
do verbensis: O, jak miło kolegę widzieć po dłuższej nieobecności. Trochę się martwiłam:)
2025-01-30 12:37:45 (rok temu)
yani
+2 głosów:2
do verbensis:
Witaj po długiej przerwie! :)
2025-01-30 12:37:54 (rok temu)
verbensis
+5 głosów:5
Dzień dobry. :)
Musiałem odpocząć od strony. Dorzucił mi się któryś z oburzonych właścicieli domów (że w ogóle śmiałem zrobić zdjęcie jego posesji), a i trochę miałem doła po uśpieniu kota po rocznej walce o jego życie. Także ten. ;)
2025-01-30 12:42:38 (rok temu)
da signa
+1 głosów:1
do verbensis: Przykro mi z powodu kota. Resztą nie ma się co przejmować, a odpoczynek zawsze dobrze robi :)
2025-01-30 12:58:58 (rok temu)
verbensis
+3 głosów:3
do da signa: Prawda. Zwłaszcza pomogła grubsza noworoczna kreska. :)
Aczkolwiek trochę mniej się będę angażował, bo mam na głowie dokończenie dwóch książek i artykułu. ;)
2025-01-30 13:16:58 (rok temu)
nyskadolniak
+1 głosów:1
do verbensis: Dołączam się do "Łelkom bek" :)
P.S. Jak tam powozy (i czy będzie/jest coś o dangelówkach)? Mam wolne miejsce na półce ;)
2025-01-30 22:20:43 (rok temu)
verbensis
+1 głosów:1
do nyskadolniak: :)
No właśnie powozy są jedną z tych książek. Zamknąłem w zeszłym roku stypendium, ale potem wszystko mi się rozjechało i teraz będę próbował znowu zgarnąć to do kupy. Bo muszę pojechać w kilka miejsc i porobić zdjęcia - ale czekam na lepsze słońce. O danglowskich powozach - niewiele wiadomo, choć parę opisów się znajdzie.
Z książek - jeszcze gdzieś tam powinna krążyć druga - o powodziach na Mazowszu. Do serii tej o mostach. :)
No i w aktualnym numerze "Kuriera Warszawskiego" (z kiepską dystrybucją) jest kawałek o fabryce powozów mojego pradziada stryjecznego.
2025-01-30 22:27:49 (rok temu)
nyskadolniak
+1 głosów:1
do verbensis: Trzymam kciuki! :))
2025-01-30 22:58:53 (rok temu)
4elza
+1 głosów:1
Miło "widzieć" Cię ponownie :-)
2025-01-31 06:18:24 (rok temu)
verbensis
Na stronie od 2021 marzec
5 lat 2 miesiące 27 dni
Dodane: 17 grudnia 2022, godz. 0:45:00
Autor: Marcin Zaleski ... więcej (50)
Rozmiar: 4000px x 3610px
10 pobrań
3484 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia verbensis
Obiekty widoczne na zdjęciu