|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
25 lutego 2011 , Słupy wysokiego napięcia na wysokości Domasławia. Widok z ekspresówki S8Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 29 czerwca 2023, godz. 17:37:04 Autor zdjęcia: Paulus Rozmiar: 1900px x 1407px Aparat: KODAK DX7440 ZOOM DIGITAL CAMERA 1 / 350sƒ / 5.6ISO 8015mm
0 pobrań 1277 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Paulus Obiekty widoczne na zdjęciu Droga ekspresowa S8 (woj. dolnośląskie) więcej zdjęć (9) |